درباره ما

فرو شگاه  انلاین برنج هاشمی "h-rice.ir"  در سال  1393با هدف حذف واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده  محصول برنج و ارسال ان به سراسر سرزمین ایران ایجاد شده است. تمام محصولات ما از اراضی منطقه و بدست کشاورزان اموزش دیده منطقه داشت و برداشت میگردد.
 دفتر فیزیکی این فروشگاه در مازندران-شهر سرخرود  واقع شده است . مدیرت فروشگاه خود جزو کشاورز های فعال منطقه بوده و مانند اکثرکشاورزان  زمین های خود را در دو نوبت بهاره و پاییزه زیر کشت برنج هاشمی می برند.

روش حمل محصولات در فروشگاه برنج هاشمی به قرار زیر است.

-حمل با همکاری اداره پست : مرسوله های خریداری شده به صورت امانی برای شما پست می گردد، شما می توانید درب منزل خود مرسوله را تحویل بگیرید.
- حمل مرسوله  با استفاده از اتوبوس رانی: این گزینه کوتاه ترین زمان حمل را دارا می باشد، ما مرسوله را تحویل اتوبوس ترمینال مورد نظر شما می دهیم و شما  جهت تحویل مرسوله باید به  ترمینال تشریف ببرید(ساعت حرکت و شماره تماس راننده را به شما اعلان می کنیم) .
-حمل با باربری:  با انتخاب این گزینه،مرسوله به شرکت باربری تحویل داده شده و مرسوله با استفاده از کامیون یا نیسان های  سرپوشیده تا شرکت باربری شهر شما حمل می گردد بعد رسیدن بار با شما تماس گرفته می شود


تلفن تماس : 09119109304